Loading...
Apartmán Residence Kovárna 2020-12-15T12:26:28+00:00

Project Description

Pec pod Sněžkou 293, 542 21 Pec pod Sněžkou XX

Loading...

Jste příznivci spíše rezidenčního typu ubytování? Pak bude pro Vás to pravé ořechové nový moderní apartmán v srdci Pece pod Sněžkou. Pec by si žádný příznivec hor neměl nechat ujít. Toto malebné městečko s neopakovatelnou atmosférou je horských střediskem s celoročním využitím a skvělou vybaveností.

Náš apartmán se nachází v luxusní Residenci Kovárna, nabízí komfortní ubytování pro 4 osoby a pro jeho polohu si ho opravdu zamilujete. Jedinečné krásy Krkonoš, celou řadu sportovních aktivit, atraktivních výletů, relaxace i aktivního vyžití máte hned za rohem.

Do jednoho z největších lyžařských areálů v ČR, SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, se dostanete snadno a rychle Skibusem ze zastávky, jež se nachází 100 metrů od Residence.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí sjezdové tratě různých obtížností, večerní lyžovaní a FUN PARK pro milovníky snowboardingu. Samozřejmostí Pece jsou upravené trasy Krkonošské magistrály a oblíbené skialpové trasy. Další skvělý zážitek, který Vám Pec v zimě nabízí, je jízda se psím spřežením nebo ve vyhlídkových rolbách.

Velké množství turistických tras, naučné stezky, vyhlídka na Hnědém vrchu, servisy, půjčovny, autobusové nádraží, pošta, bowling, wellness, obchůdky – to vše je vám k dispozici a k požitku v blízkosti našeho apartmánu. A co se týče něčeho dobrého na zub a chutné kávy, tak obojí máte přímo pod nosem. Kavárna s restaurací sídlí totiž v přízemí Residence a terasa apartmánu se rozprostírá přímo nad ní. Jestli si své občerstvení vychutnáte přímo u zdroje nebo raději v soukromí na prostorné terase, to už je jen a jen na Vás.

Určitě si na nějaký den naplánujte skvělou pizzu z Pizzerie Anděl a završení horalského dne drinkem s výhledem na celou Pec ze Sky Baru v Hotelu Horizont.

Od Apartmánu vede přímá turistická trasa na horu Sněžka, dále na Růžovou horu, do Obřího či Modrého dolu, po staré cestě do Velké Úpy, na Portášovy boudy,…. Vyblbnout se můžete v sousedícím Relax Parku. Ten totiž zahrnuje skvělou bobovou dráhu, lanové centrum, kladku, skluzavky či trampolíny.

K apartmánu náleží jedno parkovací místo v podzemní garáži residence a rovněž sklepní kóje, která slouží k uskladnění lyží popř. jízdních kol.

Residence Kovárna sousedí s Residencí Sněžka, kde se nachází náš druhý apartmán. To pro případ, že byste chtěli vyrazit poznávat Pec  v pořádné partě. Tak ať to máte k sobě blízko.

Pro ty z Vás, kteří chtějí zůstat i o dovolené online, je připraveno bezplatné WI-FI připojení.