Loading...
Apartmán Residence Kovárna 2018-01-14T22:56:32+00:00

Project Description

Pec pod Sněžkou 293, 542 21 Pec pod Sněžkou

Loading...

Jste příznivci spíše rezidenčního typu ubytování? Pak bude pro Vás to pravé ořechové nový moderní apartmán v srdci Pece pod Sněžkou. Pec by si žádný příznivec hor neměl nechat ujít. Toto malebné městečko s neopakovatelnou atmosférou je horských střediskem s celoročním využitím a skvělou vybaveností a je ideálním místem pro kombinaci zážitků a relaxace.

Náš apartmán se nachází ve zcela nově zbudované luxusní residenci Kovárna, nabízí komfortní ubytování pro 4 osoby a zamilujete si ho pro jeho polohu, která je naprosto ideální. Jedinečné krásy Krkonoš, celou řadu sportovních aktivit, atraktivních výletů, relaxace i aktivního vyžití máte na dosah po celý rok.

Do jednoho z největších lyžařských areálů v ČR, SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, se dostanete snadno Skibusem. Jezdí několikrát denně a má zastávku 100 metrů od residence.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí sjezdové tratě různých obtížností, večerní lyžovaní a FUN PARK pro milovníky snowboardingu. Samozřejmostí Pece jsou upravené trasy Krkonošské magistrály a oblíbené skialpové trasy. Další skvělý zážitek, který Vám Pec v zimě nabízí, je jízda se psím spřežením nebo ve vyhlídkových rolbách.

Velké množství turistických tras, naučné stezky, vyhlídka na Hnědém vrchu, restaurace, servisy, půjčovny, autobusové nádraží, pošta, bowling, wellness, obchůdky – to vše je vám k dispozici a k požitku v blízkosti našeho apartmánu. A neodolatelná vůně kávy dokonce přímo z terasy apartmánu. Kavárnu totiž naleznete v přízemí residence.

Od Apartmánu vede přímá turistická trasa na horu Sněžka, dále na Růžovou horu, do Obřího či Modrého dolu, po staré cestě do Velké Úpy, na Portášovy boudy,…. Vyblbnout se můžete v sousedícím Relax parku. Ten totiž zahrnuje skvělou bobovou dráhu, lanové centrum, kladku, skluzavky či trampolíny.

K apartmánu náleží jedno parkovací místo v podzemní garáži residence a rovněž sklepní kóje, která slouží k uskladnění lyží popř. jízdních kol.

Pro ty z Vás, kteří chtějí zůstat i o dovolené online, je připraveno bezplatné WI-FI připojení.