Loading...
Apartmán Residence Sněžka 2020-12-15T12:20:38+00:00

Project Description

Pec pod Sněžkou 194, 542 21 Pec pod Sněžkou

Loading...

Milovníků Pece pod Sněžkou přibývá. Není se čemu divit. Pec s každým rokem víc a víc rozkvétá do krásy a nabývá na atraktivnosti! Když jsme se rozhodovali, kde Vám nabídnout nové horského ubytování, Pec byla jasná volba! Takže máme tu Pec „podruhé“.

S radostí Vám představujeme našeho nováčka – prostorné světlé studio v Residenci Sněžka, která se nachází v nejpopulárnější části Pece, stejně jako Residence Kovárna s naším prvním apartmánem. Residence jsou dokonce přímo sousedky!

Plně vybavené 4 lůžkové studio s vlastní kuchyní a koupelnou nabízí skvělé zázemí a maximální komfort jak pro páry, tak pro celou rodinu.

Do jednoho z největších lyžařských areálů v ČR, SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, se dostanete snadno a rychle Skibusem ze zastávky, jež se nachází 100 metrů od Residence.

Pec by si žádný příznivec hor neměl nechat ujít. Toto malebné městečko s neopakovatelnou atmosférou je horských střediskem s celoročním využitím a skvělou vybaveností a je ideálním místem pro kombinaci zážitků a relaxace. Jedinečné krásy Krkonoš, celou řadu sportovních aktivit, atraktivních výletů, relaxace i aktivního vyžití máte na dosah po celý rok.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí sjezdové tratě různých obtížností, večerní lyžovaní a FUN PARK pro milovníky snowboardingu. Samozřejmostí Pece jsou upravené trasy Krkonošské magistrály a oblíbené skialpové trasy. Další skvělý zážitek, který Vám Pec v zimě nabízí, je jízda se psím spřežením nebo ve vyhlídkových rolbách.

Velké množství turistických tras, naučné stezky, vyhlídka na Hnědém vrchu, restaurace, servisy, půjčovny, autobusové nádraží, pošta, bowling, wellness, obchůdky.

Od Apartmánu vede přímá turistická trasa na horu Sněžka, dále na Růžovou horu, do Obřího či Modrého dolu, po staré cestě do Velké Úpy, na Portášovy boudy,…. Vyblbnout se můžete v sousedícím Relax parku. Ten totiž zahrnuje skvělou bobovou dráhu, lanové centrum, kladku, skluzavky či trampolíny.

Parkování je možné zdarma v areálu residence.

Pro ty z Vás, kteří chtějí zůstat i o dovolené online, je připraveno bezplatné WI-FI připojení.