Loading...
Roubenka Alžběta 2018-01-14T23:00:07+00:00

Project Description

Horní Maršov, Malíškova 240,PSČ 542 26

Loading...

Hledáte ubytování v příjemném a klidném prostředí, zároveň však v dosahu obchodů, restaurací a dalších služeb, nejlépe s ideálními podmínkami pro turistiku a snadným přístupem ke všem možným aktivitám? Pak Vám s radostí představujeme naši Roubenku Alžbětu v Horním Maršově – pohodlné bydlení v celodřevěné roubené novostavbě na okraji malé vesničky ve velkých Krkonoších.

Naše Roubenka Alžběta je dokonale situována, jak pro příznivce klidnější dovolené, tak pro ty, kteří chtějí strávit své volné dny aktivně. Horní Maršov je totiž obklopen nejen překrásnou přírodou a klidným prostředím, ale i těmi rušnějšími místy, jako jsou například Jánské Lázně a Pec pod Sněžkou. Dvě opravdu velká turistická centra. Dalšími známými lyžařskými a rekreačními středisky jsou Mladé Buky, Černý důl, Velká a Malá Úpa, vzdálena také jen několik kilometrů. Zastávka Skibusu se nachází pár metrů od Roubenky. Lyžařští či snowboardoví začátečníci mohou trénovat i na místních menších vlecích, například na vleku Třešňovka. V okolí si můžete užívat nespočet tras na běžky, které se v létě mění na cyklistické stezky či na pěšinky pro procházku.

Centrum Maršova leží ve vzdálenosti 500 m a najdete zde vše potřebné. Restaurace, poštu, zdravotní středisko, obchody, půjčovnu lyží, snowboardů, jízdních kol, ski servis, bankomat, informační centrum…Můžete se zúčastnit zajímavých a oblíbených místních tradičních oslav a akcí, kterých se v Maršově pořádá opravdu nespočet. Během roku se zde vystřídá několik koncertů a poutí.

Roubenka pojme 6 osob. Užijete si u nás pohodlné bydlení splňující současné nejnáročnější požadavky (tepelné čerpadlo, klimatizace). V přízemí si budete užívat bezstarostné chvíle v hlavní místnosti s krbovými kamny, vinotékou a s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Poté se přesunete do patra a uložíte se ke spánku v ložnicích provoněných dřevem.

Pro ty z Vás, kteří chtějí zůstat i o dovolené online, je připraveno bezplatné WI-FI připojení.